Вплив на результати спостереження гравітаційного поля зміни рівня грунтових вод та атмосферних умов на прикладі території Дашавського підземного сховища газу

2013;
: pp. 344 - 346)
Надіслано: Серпень 01, 2013
Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу
Науково-технічна компанія "ДЕПРОІЛ ЛТД"; Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу; ТОВ "НТФ "Біпекс лтд"

Наведені результати аналізу впливу на виміряні значення гравітаційного поля атмосферних умов реєстрації та рівня ґрунтових вод при виконанні гравітаційного моніторингу за станом та експлуатацією Дашавського підземного сховища газу. Розглянуто модель та обчислено величини впливу зовнішніх умов на повторні гравіметричні виміри в порівнянні зі змінами, що відбуваються в гравітаційному полі в результаті циклічної роботи газосховища.

1. ДГП „Укргеофізика”. Звіт зі створення постійно діючої геолого-технологічної моделі Дашавського ПСГ за результатами проведення деталь­ної високороздільної 3Д сейсморозвідки та переінтерпретації даних свердловин в сучасних програмних комплексах . – Київ, 2011.
  2. Серкеров С. А. Гравиразведка и магниторазведка в нефтегазовом деле – М.: „Нефть и газ” РГУ нефти и газа им.И. М. Губкина, 2006. – С. 315-318.
  3. ТОВ-НПП „Укргазгеоавтоматика”. Звіт по роботах з проведення газогеохімічних та гідрогео­логічних досліджень на підземних сховищах газу ДК „Укртрансгаз” (УМГ „Львівтрансгаз). – Харків., 2011. – С 75-78.