Про стійкість перехідних точок в геометричному нівелюванні

Чернігівський національний технологічний університет; Національний університет "Львівська політехніка"
Національний університет "Львівська політехніка"
Національний університет "Львівська політехніка"

Останнім часом багато уваги приділяється розробці і застосуванню різних типів милиць, зокрема гвинтових [1, 3], застосування яких доцільніше, оскільки їх вертикальні переміщення значно менше, ніж у звичайних. Залишаються тільки питання про їх формі, розмірах різьблення і способах загвинчування в грунт.

1. Кметко И. Н. Исследование систематических ошибок высокоточного нивелирования : Автореф. дис. ... канд. техк. наук. Львов, 1967.
  2. Павлов П. В., Пневский П. И. Исследование устойчивости костылей коротким визирным лучем // Геодезия, картография и аэрофотосъемка. 1983. Вып. 37.
  3. Пневский П. И. Разработка методов выявления и учета погрешностей, обусловленных неустойчивостью реперов и переходных точек. Автореф. дис. ... канд. техн. наук. Львов, 1984.