Житлові будинки XIX – початку XX ст. займають вагоме місце у забудові м. Львова та формують загальний вигляд міста. Більша частина будинків перебуває у незадовільному стані. В продовж часу через відсутність належної експлуатації, низьке фінансування, та низький рівень обізнаності мешканців житлові будинки цього періоду втрачають автентичний вигляд та потребують професійної реставрації. Тому важливим є дослідження історії будівель. аналіз їх композиції, декору фасадів та планувально-просторової структури. Наявна інформація про об’єкт дослідження не розкриває всі історичні дані також важливим є опис збережених архітектурних елементів та декору.
Досліджуваний житловий будинок розташований у Галицькому адміністративному районі на вул. Городоцька, є пам’яткою архітектури місцевого значення, охоронний номер пам’ятки 4290-Лв.
Житловий будинок поєднує в собі риси неороманського та неомавританського стилів. У плані наближений до прямокутника із внутрішнім двором, має вигляд будинку-колодязя. Основна частина будівлі чотириповерхова, тильна частина будинку триповерхова з цокольним поверхом. Планувальна структура секційна з двома сходовими клітками. Головний фасад має симетричну композицію з шістьма осями. Під вікнами третього поверху головного фасаду розміщено шість горельєфів, авторства Зиґмунда Курчинського. Горельєфи зображають сюжет з сатирами. В інтер’єрі приміщення брами та сходових кліток збережена ліпнина, автентична керамічна плитка, частково столярка.
Пам’ятка відповідає критерію автентичності та збереженості, зберегла свою планувально-просторову структуру в межах капітальних стін, декорування фасадів та інтер’єрів. Однак стан збереження будинку є незадовільний оскільки спостерігаються значне пошкодження декорування стін фасадів. Для збереження та експлуатації пам’ятки необхідно провести ремонтно-реставраційні роботи.