Маршрутизація пакетів для автономних систем Інтернету з врахуванням трьох критеріїв

Прийнято: Березень 28, 2017
Національний університет "Львівська політехніка", м. Львів, Україна

Запропоновано метод вибору шляхів для маршрутизації пакетів в автономних системах, що дає змогу вибирати шлях передавання пакетів з врахуванням впливу трьох критеріїв. Шлях вибрано мінімізацією сумарного відносного відхилення.

1. OSPF Design Guide. – [Електронний ресурс]. Режим доступу: http://www.cisco.com/c/en/us/support/docs/ip/open-shortest-path-first-os....

2. Golap Kanti Dey, Md. Mobasher Ahmed. Performance Analysis and Redistribution among RIPv2, EIGRP & OSPF Routing Protocol. Conference Paper:1st International Conference on Computer & Information Engineering (ICCIE 2015) at Rajshahi University of Engineering & Technology (RUET), Rajshahi, Bangladesh, 2015.

3. Кузнецов Н. А., Фетисов В. Н. Алгоритм Дейкстры с улучшенной робастностью для управления маршрутизацией в IP-сетях // Автоматика и телемеханика. – 2008. – № 2. – С. 80–85.

4. Быков Д. В., Лукьянов В. С. Разработка внутреннего протокола маршрутизации // Информационные технологии моделирования и управления. – 2007. – N 1 (35). – С. 10–105.

5. Обельовська К., Роман В., Ліскевич О. Маршрутизація пакетів з врахуванням пропускних здатностей каналів та кількості проміжних вузлів // Вісник Нац. ун-ту “Львівська політехніка” Комп’ютерні науки та інформаційні технології”. – 2014. – № 800. – С. 78–82.

6. Салифов И. И. Расчет и сравнение сред передачи современных магистральных сетей связи по критерию латентности (задержки) // журнал T-Comm № 4. – 2009. – C. 42–45.