2015;
: сс. 483 - 491

Рубан М.Л. Діагностичний комплекс оцінювання функціонального стану людини за показниками фотоплетизмограми / Рубан М.Л., Осадчий О.В., Лесніков А.Г. // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2015. – № ___ : Інформаційні системи та мережі. – С. ___–___. – Бібліографія: 4 назви.

Рубан М.Л., Осадчий О.В., Лесніков А.Г.

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»

Висвітлено методику визначення функціонального стану людини, описано діагностичний комплекс та методику проведення процедури.

1. Тимчик Г.С., Філіпова М.В., Осадчий О.В, Пономаренко А.С., Стецька А.В. Вибір показників фотоплетизмограми для контролю адаптаційного статусу людини при магнітолазерній терапії//Східно-Європейський журнал передових технологій. — 2014. — Том 2, № 9 (68). — С. 14-18.
2. Ахлаков М.К., Гаджиєв A.C. Адаптаційна регуляція людини в процесі трудової діяльності (огляд літератури) / / Медицина праці та промислова екологія № 5, 1997. С.21-24.
3. Гаркави, Л. Х. Антистрессорные реакции и активационная терапия [Текст] / Л. X. Гаркави. — М.: Имедис, 1998. — 556 с.
4. Малиновский, Е.Л. Тест-прогнозирование индивидуальной реакции больных на курсовую низкоинтенсивную лазерную терапию [Текст]. Т. 10. / Е.Л. Малиновский, А.В. Картелишев, А.Р. Евстигнеев // Ж. Лазерн. мед. — 2006. С. 14-21.