Формування сканувального растра змінних розмірів у телевізійному оптичному мікроскопі

2016;
: cc. 49 - 56
Національний університет «Львівська політехніка»
Національний університет “Львівська політехніка”
Національний університет «Львівська політехніка»

Запропоновано для зміни розмірів зображення досліджуваного мікрооб’єкта використати зміну розмірів освітлювального сканувального растра. Використання електронно-променевої трубки високої роздільної здатності дасть змогу формувати збільшене зображення без втрати роздільної здатності.

1. Шклярський В. І. Сканувальна телевізійна оптична мікроскопія: теорія та практика: монографія. Л. : Видавництво Львівської політехніки, 2010. 456 с. 2. Hrytskiv Z., Shkliarskyi V. Determination of the luminance of CRT for scanning optical microscope based on noise // Bulletin of Lviv Polytechnic National University. Radioelectronics and Communication. 2001. № 428. Р. 54–58. 3. Vasylyuk V., Shkliarskyi V. Voltage-to-current converter as a mean of current setting in a complex load / // Announcer of the Lviv Polytechnic National University. 2012. № 738 : Electronics and Telecommunications. P. 48–56. 4. Television-computer scanning optical microscope: foretime, nowadays and the near future / Z. Hrytskiv, A. Pedan, V. Shkliarsyi // Telecomтucation іn Modern Satellite, Cable and Brodcasting Services TELSICS’2005: 7-th іnt. сonf., September 28-30 2005 : рrocееd. of the сonf. Nis, Serbia and Montenegro, 2005. P. 243–252.