управління проєктами

ІНФОРМАЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ АВТОМАТИЗАЦІЇ ПЛАНУВАНЬ ПРОЄКТІВ ІНТЕГРАЦІЄЮ KANBAN ТА GANTT ПІДХОДІВ

Досліджено предметну область візуального управління проєктами для Kanban та Gantt підходів; проаналізовані переваги й труднощі їх застосування; проаналізовано існуючі веб рішення, такі як Kanbanly, My work board, Kanbanier, Kanbana, Kanbanote. Представлено інформаційну архітектуру веб-застосунку автоматизації інтегрування обох підходів управління проєктами як Kanban та Gantt; наведено хід інформаційних подій, структуру бази даних, об’єктів у додатку засобами IDEF0, DFD, UML, ER діаграм.

Інформаційні та комунікаційні інструменти ефективного функціонування розподілених проєктних команд

У статті проаналізовані ключові аспекти використання Agile методологій розподіленими проєктними командами в ІТ-галузі з акцентом на інтеграцію інформаційних та комунікаційних систем для ефективної роботи в динамічних середовищах. Розглянуто  виклики, що постали перед віртуальної ІТ-галуззю в контексті COVID пандемії, широкомасштабного  вторгнення Росії, що згенерувало кардинальні зміни у підходах до управління проєктними командами.

Управління портфелем проєктів у мультипроєктному середовищі

Створення портфелю проєктів – важливе науково-практичне завдання, оскільки стосується всіх галузей життєдіяльності людини, не є винятком сфера інформаційних технологій. Дослідження показало, що сьогодні уже є множина підходів для вирішення поставленого завдання, кожен з яких характеризується певними особливостями. Проаналізовано відомі методи розподілу ресурсів, наведено їх класифікацію та показано, що переважно вони визначаються як задачі лінійного програмування, матриці розподілення ресурсів чи реалізуються на основі емпіричних знань.

Алгебри алгоритмів для моделювання розподілу ресурсів в ІТ проектах

Розподіл ресурсів – важливе науково-практичне завдання, оскільки стосується усіх галузей життєдіяльності людини, не є винятком сфера інформаційних технологій. Дослідження показало, що сьогодні уже є множина підходів для вирішення поставленого завдання, кожен з яких характеризується певними особливостями. Проаналізовано відомі методи розподілу ресурсів, наведено їх класифікацію та показано, що переважно вони визначаються як задачі лінійного програмування, матриці розподілення ресурсів чи реалізуються на основі емпіричних знань.