Авторські права та ліцензування

Автори статті залишують за собою особисті немайнові права, яка не можуть бути передані іншим особам та непередаються у спадок.

Автори статті мають право вимагати визнання свого авторства поданого твору, зебереження його цілісності, протидіяти його перекрученню та спотворенню.

Автори статті мають право використовувати матеріали статті у інших своїх працях та публікувати їх за умови, що ці матеріали отримані та використовуються правомірно та не порушють авторські права інших осіб.

Автори статті мають право повторної публікації поданої статті за умови згадки у якості першоджерела журнал Current Issues in Research, Conservation and Restoration of Historic Fortifications, якому автори надають право першої публікації під час подачі статті.

Автори статті засвідчують під час подачі статті, що всі  опубліковани ними матеріали не порушують авторські права третіх осіб, отримані та використані правомірно, із зазначенням авторства. 

Автори передають журналу право першої публікації своєї статті за умов ліцензії Creative Commons Attribution Licens 4.0 International (CC BY 4.0). Відповідно до цієї ліцензії, користувачі мають право ділитися публікацією та публікувати її зміст та матеріали за умови посилання на опубліковану у даному журналі статтю. Автори підтверджують, що всі матеріали, представлені у виданні, будуть поширюватися у відкритому доступі та можуть використовуватися іншими дослідниками з науковою некомерційною метою на умовах цієї ліцензії з обов’язковим зазначенням авторства.

Користувачі мають право використовувати статті журналу у своїх працях, копіювати, рзповсюджувати їх у різноманітних форматах, змінювати їх для своєї роботи. При цьому мають бути виконані умови:

- вказування авторства статті та посилання на статтю у журналі

- вказування, чи були внесені зміни у використану статтю

- посилання на ліцензію CC BY 4.0

- некомерційне використання

Також користувачі мають розуміти, що ліцензія CC BY 4.0 не надає всіх необіхдних дозволів, необхідних для використання статей та їхніх матеріалів. Користувачі мусять самостійно перевірити, чи не порушує використання та публікація статей та матеріалів збірника інших законів.