Аналіз фотографій на ФСК «Дельта» в контексті фотограметричної корисності для благоустрою місцевого значення

Jankowicz B.

Розвиток авіаційної техніки, телеінформатики викликає цікаві, безпілотні форми літаючих апаратів для їх застосування у фотограмметрії та дистанційному зондуванні. Зображення, отримані з дельтопланів або інших літаючих апаратів (з висотою менше 200 метрів) пропонується застосовувати для оновлення геоданих невеликих локальних ділянок фотограмметричними методами. Низькостельові польоти виконані на платформі літак – дельтоплан, потім отримані знімки проаналізовано на ЦФС «Дельта».

1. Boron A. 1998. Przydatnosc aparatu cyfrowego Minolta RD 175 w fotogrametrycznych opracowaniach cyfrowych. Archiwum F.K.iT.
  2. Dorozhynskyy Oleksandr „Fotogrametria analityczna i cyfrowa” –Wydawnictwo Politechniki Lwowskiej, Kraków – Lwów 2002.
  3. Jáuregui  M.2002. “Digital stereo-orthophotos  of archeological sites from small format aerial hotographs” -  Photogrammetry Institute, Engineerring Faculty, Universidad de Los Andes, Av Tulio Febres, Mérida 5101. Commission V, WG V/4-mat. konferencyjne ISPRS.
  4. Instrukcja branzowa G-4.
  5. www.vinnitsa.com/geo/, 04.2007.