Фірма “IFM Electronic” – новий партнер кафедри інформаційно-вимірювальних технологій

2017;
: pp. 108-117
Національний університет “Львівська політехніка”

Наведено короткий історичний огляд становлення фірми “IFM Electronic”, стисло подано номенклатуру продукції, яку вона випускає сьогодні. Описано деякі типи сенсорів, які випускає фірма. З використанням наданих сенсорів створено дев’ять лабораторних макетів в найсучаснішій навчально-дослідницької лабораторії первинних перетворювачів фізичних величин (сенсорів), які дадуть змогу унаочнити і покращити вивчення дисциплін “Методи та засоби вимірювання неелектричних величин і “Первинні вимірювальні перетворювачі”, ознайомити студентів напряму “Метрологія та інформаційно-вимірювальні технології” із сучасними високоточними сенсорами і широким діапазоном їх використання.