Наші рецензенти

Список рецензентів

2018

  1. І. М. Наумко, Інститут геології і геохімії горючих копалин НАН України
  2. А. Л. Церклевич, Національний університет «Львівська Політехніка»
  3. Н. Вергельська, Інститут геологічних наук НАН України
  4. О. С. Ступка, Інститут геології і геохімії горючих копалин НАН України
  5. Л. В. Генералова, Львівський національний університет ім. Івана Франка
  6. Л. М. Хом’як., Львівський національний університет ім. Івана Франка
  7. Я. Г. Лазарук, Інститут геології і геохімії горючих копалин НАН України
  8. І. М. Куровець, Інститут геології і геохімії горючих копалин НАН України
  9. І. М. Корчагін, Інститут геофізики НАНУ
  10. Р. С. Кудеравець, Карпатське відділення інституту геофізики НАНУ
  11. В.Ю. Максимчук, Карпатське відділення інституту геофізики НАНУ
  12. А. Р. Гнип, Карпатське відділення інституту геофізики НАНУ
  13. Ю. П. Стародуб, Львівський державний університет безпеки життєдіяльності, Україна
  14. Р. М. Пак, Академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, Україна
  15. О. В. Кендзера, Інститут геофізики НАНУ
  16. О. О. Железняк, Інститут екологічної безпеки, Україна
  17. О. С. Заяць, Генеральна комісія вимірів, Саудівська Аравія
  18. T. Ернст, Інститут геофізики Академії наук Польщі
  19. С. Ошчак, Академія Військово-повітряних сил Польщі
  20. Й. В. Джунь, Міжнародний економіко-гуманітарний університет, Україна
  21. К. Радей, Топографічний інститут, Чехія
  22. В. М. Гулій, Львівський національний університет ім. Івана Франка
  23. П. Поправа, Краківська гірничо-металургійна Академія, Польща
  24. І. М. Бубняк, Національний університет «Львівська Політехніка»
  25. Н. Ошчипко, Університет Ягелонський, Польща
  26. Ю. В. Колтун, Інститут геології і геохімії горючих копалин НАН України
  27. В. Жозвяк, Інститут геофізики Академії наук Польщі
  28. Б. Є. Купльовський, Інститут геофізики НАНУ
  29. Вагиф Гадиров, НИПИ „Нефтегаз”, ГНКАР, Азербайджан

2019

  1. Karel Radej, Research Institute of Geodesy, Topography and Cartography, Czech Republic
  2. Marchenko Alexander, Lviv Polytechnic National University, Ukraine
  3. Zazuliak Petro, Lviv Polytechnic National University, Ukraine
  4. Furman Vitalii, Ivan Franko National University of Lviv, Ukraine
  5. Oleksandr Zayats,  Expert in Geodesy, General Commission for Survey, Saudi Arabia
  6. Tadieiev Olexandr, National University of Water and Environmental Engineering, Rivne, Ukraine
  7. Jan Golonka, AGH University of Science and Technology in Krakow, Poland
  8. Shlapinskyi Volodymyr, Institute of Geology and Geochemistry of Combustible Minerals,Ukraine
  9. Nestor Oszczypko, Jagiellonian University, Kraków, Poland
  10. Koltun Jurii, Institute of Geology and Geochemistry of Combustible Minerals, Ukraine
  11. Janusz Lukowski, Kazimierz Wielki University, Bydgoszcz, Poland
  12. Slawomir Porzucek, AGH University of Science and Technology in Kraków, Poland
  13. Kuzmenko Eduard, Ivano-Frankivsk National Technical University of Oil and Gas, Ukraine
  14. Vyzhva Sergii, Taras Shevchenko National University of Kyiv, Ukraine
  15. Nazarevych Andrii, Carpathian branch of Subbotin Institute of geophysics of NAS of Ukraine
  16. Kamil Kowalczyk, Uniwersity of Warmia and Mazury in Olsztyn, Poland
  17. Armands Celms, Latvia Univesity of Life Sciences and Technologies, Latvia
  18. Leonid Shumlyanskyy, Curtin University, Perth, Australia
  19. Nikolaos Kantiranis, Aristotle Universiry of Thesasaloniki, Greece
  20. Ihor Bubniak, Lviv Polytechnic National University, Ukraine
  21. Kendzera Olexandr, Institute of Geophysics of NAS of Ukraine, Kyiv, Ukraine
  22. Alekhin Viktor, Donetsk National Technical University, Ukraine
  23. Zbigniew Szczerbowski , AGH University of Science and Technology, Kraków, Poland
  24. Kucher Oleh, Research Institute of Geodesy and Cartography, Ukraine
  25. Marek Kaczorowski , Space Research Center (SRC), Warsaw, Poland
  26. Oleh Havrylenko, D. Serikbayev East Kazakhstan state technical university, Kazahstan
  27. Vitaliy Pryvalov, GeoRessources Université de Lorraine, France
  28. Diaconescu Mihail, National Institute for Earth Physics, Romania
  29. Petrescu Laura, National Institute for Earth Physics, Romania
  30. Orlyuk Mykhailo, Subbotin Institute of Geophysics of NAS of Ukraine
  31. Fedoryshyn Dmytro, Ivano-Frankivsk National Technical University of Oil and Gas, Ukraine
  32. Anatolii Tserklevych, Lviv Polytechnic National University, Ukraine
  33. Dvulit Petro, Lviv Polytechnic National University, Ukraine
  34. Burak Kostiantyn, Ivano-Frankivsk National Technical University of Oil and Gas, Ukraine
  35. Sergiy Stovba, SPK-GEO LLC, Ukraine
  36. Burshtynska Khrystyna, Lviv Polytechnic National University, Ukraine