Структурна геологія поверхні Мохо західного регіону України

Інститут геофізики імені С. І. Субботіна НАН України
Інститут геофізики їм. С.І.Субботіна HAH України
Інститут геофізики їм. С.І.Субботіна HAH України

В статті зроблений аналіз кінематики глибинних розломів поверхні Мохо західного регіону України.

1.  Ажгирей Г.Д. Структурная геология. - Москва: МГУ, 1966.-364 с.
  2.  Бень Я., Волошин І., Назаровець І. Особливості геопатогенних зон динамічно- активних територій та захворюваність населення. Вісник Серія географічна, Вип. ЗО, Львів: ЛПУ, 2004. - С. 331-338.
  3. Зоненшайн Л.П. Кузьмиин М.И. Моралев В.М. Глобальная
  4. Крупський ЮЗ. Геодинамічні умови формування і нафтогазоносність Карпатського і Волино-Подільського районів в Україні. Київ, УК ДГРІ, 2001,- 143 с.
  5. Медведев А.П. Основные черты глубинного строения И Геотектоника Волыно-Подолии. - К.: Наукова думка, 1990.- С. 12-21.
  6. Николаев Н.И. Новешая тектоника и геодинамика литосферы. Москва: Недра, 1988. - 491 с.
  7. Соллогуб В.Б., Чекунов А.В., Гарецкий Р.Г. и др. Литосфера Центральной и Восточной Европы:Восточно-Европейская платформа.Киев: Наукова Думка, 1989. - 188 с.
  8. Щукин Ю.К. Глубинные неоднородности литосферы и их вляиние на структуру и динамику земной коры. // Современная динамика литосферы континентов. Методы изучения. Москва: Недра, 1989. - с. 9-13.