Програмне забезпечення телеметричної системи збору і обробки мікросейсмічних даних у режимі on-line

Інститут геофізики ім. С.І. Субботіна НАН України
Інститут геофізики ім. С.І. Субботіна НАН України

У роботі представлено результати тестування програмного забезпечення телеметричної мікросейсмічної системи для визначення приросту сейсмічної бальності у пунктах спостережень в режимі on-line. Дане програмне забезпечення працює із станціями виробництва Інституту Геофізики НАН України. В якості датчиків використано модифіковані сейсмографи ВЕГІК і СМ-3. Дані передаютьсяо протоколу TCP/IP через WiFi пристрої.

1. “Understanding & setting LTA/STA trigger algorithm parameters for the K2”. Dr. Amadej Trnkoczy. Application Note #41. August 1998. Kinemetrics Inc.

2. Касымов С.М. Инженерно-геологическая основа детального сейсмического районирования и микрорайонирования. – Ташкент: ФАН. – 1979.

3. Дягилев Р.А., Баранов Ю.В., Верхоланцев Ф.Г. Локальный эффект усиления грунтов при сейсмическом микрорайонировании: методы оценки и их сравнение. // Вестник горного института Уральского отделения РАН “Горное эхо”. – 2006. – 4 (26).

4. Канасевич Э.Р. Анализ временных последовательностей в геофизике. – М: Недра, 1985. – 300 с.