Схема та методи комплексних геолого-геофізичних досліджень зсувонебезпечних територій

Інститут геології і геохімії горючих копалин НАН України

За результатами досліджень, проведених у Карпатському регіоні, запропоновано раціональну схему робіт та охарактеризовано можливості геолого-геофізичних методів для вивчення геодинамічних процесів у гірських масивах на потенційно зсувонебезпечних територіях.

1. Барс Е. А. Методические указания по использованию комплекса гидрогеохимических критериев миграции подземных вод. Мин. Нефт. Пром-ти. ИГиРГИ АН СССР. – М. – 187. – 24 с.
  2. Белый Й. С., Лизун С. О., Куровец И. М., Притулко Г. И., Стовас Г. М. Основные положения временного методического руководства по применению метода наблюдения естественного импульсного электромагнитного поля Земли для прогноза разрывной нарушенности на угольных месторождениях Украины / Геотехническая механика: Межвед. сб. науч. Трудов Ин-та геотех. Механики НАН Украины — 1998. —Вып. 10 — С. 18-22.
  3. Васильев А.М. Основы современной методики и техники лабораторных определений физичес-ких свойств грунтов — Изд. 2. испр. и доп. – М.: 1953, – 216с.
  4. Дещиця С., Шамотко В., Неганова О. Комплексні засоби дослідження геосередовищ нестаціонарними електромагнітними полями // Праці НТШ. – Львів: вид-во НТШ, 2002. – Т. VIII. Геофізика. – С. 18–24.
  5. Печикова В. М., Громова М. И. Практическое руководство по спектрометрии и калориметрии – М.: Из-во Мос. ун-ет, 1965. – 83 с.
  6. Новиков Ю. В., Ласточкина К. О., Болдина З. Н. Методы исследования качества воды водоемов. – М.: Медицина. – 1990. – 396 с.
  7. Сидоров В.А. Импульсная индуктивная электро­разведка. – М.: Недра, 1985. – 192 с.