Особливості динаміки магнітного поля в Передкарпатському прогині

2013;
: pp. 222 - 224
Надіслано: Серпень 02, 2013
Карпатське відділення Інституту геофізики ім. С. І. Субботіна НАН України; Інститут геофізики імені С. І. Субботіна НАН України
Карпатське відділення Інституту геофізики ім. С. І. Субботіна НАН України
Карпатське відділення Інституту геофізики ім. С. І. Субботіна НАН України
НАН України, Карпатське відділення Інституту геофізики ім. С.І. Субботіна НАН України
Карпатське відділення Інституту геофізики ім.С.І.Субботіна НАН України

Представлені результати вивчення часових змін локального магнітного поля в Передкарпатському прогині. Виявлені локальні динамічні аномалії амплітудою від 2 до 7 нТл/рік приурочені до регіональних розломів і крайових частин окремих тектонічних зон і підзон, а також до родовищ вуглеводнів.

1. Максимчук В.Е., Городыский Ю.М., Кузнецова В.Г., Орлюк М.И., Пашкевич И.К. Тектономагнитные исследования на юго-западной окраине Восточно-Европейской платформы // Геодинамические исследования в Украине. Сб.науч.тр./НАН Украины, Ин-т. геоф. им. С.И. Субботина, Киев. − 1995. − С. 18-23.
  2. Максимчук В., Городиський Ю., Кузнєцова В. Динаміка аномального магнітного поля Землі. Львів: Євросвіт. 2001. 306 с.
  3. Чоботок І.О., Кудеравець Р.С., Тимощук В.Р. Дослідження аномального магнітного поля та його динаміки над нафтогазовими родовищами Більче-Волицької зони // Геодинаміка 2 (11) 2011, Національний університет “Львівська політехніка”.– С. 326-328.