Адсорбційне очищення стічних вод від пар

Сабадаш В.В.

Національний університет “Львівська політехніка”, кафедра екології та збалансованого природокористування

Adsorption of surfactants on varios types of adsorbent was experimentally investigated. Generalization of the obtained results of research and calculation data was carried out. Експериментально досліджено адсорбцію ПАР на різних типах сорбентів. Проведено узагальнення отриманих результатів досліджень та розрахункових даних.

1. Айвазов В. В. Практикум по химии поверхностных явлений и адсорбции. — М.: Высш. шк., 1973. — 206 с. 2. Абрамзон А. А. Поверхностно-активные вещества. — Л.: Химия, 1981. — 304 с.        3. Мудрый И. В., Голенкова Л. Г., Раецкая Е. В. Определение реальной нагрузки поверхностно- активных веществ на организм и ее гигиеническое значение // Гигиена окружающей среды. – К.: КНИИОКГ, 1989. – С. 87–88. 4. Лурье Ю. Ю. Аналитическая химия промышленных сточных вод. – М.: Химия, 1984. – 447 с.