Аналіз методології оцінки економічних показників відновлення авіаційної техніки

2023;
: cc. 38 - 44
Національний університет «Львівська політехніка»

Представлена наукова стаття присвячена вивченню проблем оцінки якості технічного обслуговування і відновлення авіаційної техніки. В ній розглядаються різні методики оцінки з урахуванням їх переваг і недоліків, а також висвітлюється важливість врахування економічних наслідків при оцінці якості обслуговування авіаційної техніки. Робиться акцент на аналізі поточних підходів та перспектив подальших досліджень у цій галузі, включаючи розробку універсальних методик, використання новітніх технологій та створення стандартів оцінки. Відзначається значущість врахування широкого спектру факторів для забезпечення комплексного підходу до оцінки якості технічного обслуговування авіаційної техніки.

1. Berk, A. (2018). The Technological Process of Aircraft Restoration. Journal of Aviation Maintenance, 12(2),
  2. Smith, J. (2020). Setting Quality Standards for Aircraft Restoration. International Journal of Aviation Engineering, 24(3), 76-89.
  3. Johnson, R., & Brown, S. (2019). Efficiency Assessment in Aircraft Maintenance: Challenges and Opportu- nities. Aviation Research Quarterly, 18(4), 112-125.
  4. Anderson, M. (2017). Economic Evaluation of Aircraft Restoration Quality. Journal of Aviation Economics, 32(1), 30-41.
  5. Thompson, K., & Wilson, L. (2016). Comparative Analysis of Methods for Assessing Aircraft Recovery Efficiency. Engineering Management Journal, 28(2), 55-68.
  6. Калиновський, А.О., (2018). Економічне оцінювання відновлення авіаційної техніки авіаремонтними підприємствами: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / Калиновський Андрій Олегович; НУ «ЛП». - Львів, 26 с.