Оптимальний алгоритм функціонування системи управління та контролю вертикальним, багаторівневим, електромагнітним сепаратором

2017;
: cc. 3 - 6
Національний університет «Львівська політехніка»
Інститут інженерної механіки та транспорту, Національний університет «Львівська політехніка»
Національний університет «Львівська політехніка»

Розроблено алгоритм функціонування системи управління та контролю верти- кальним, багаторівневим, електромагнітним сепаратором з імпульсними магнітними полями високої інтенсивності. Запропоновано критерій вибору оптимального алго- ритму функціонування системи управління сепаратором.

1. Справочник по обогащению руд. Основные процессы. — 2-е изд., перераб. и доп. / под ред. О. С. Богданова. — М.: Недра, 1983. — 381 с. 2. Дискретные и непрерывные системы управления ЭП. — М.: МЭИ, 1983. 3. Якубалик Э. К., Д. В. Гришаев, М. В. Верхотуров, Г. П. Ермак. Сепарация высокосернистых железорудных промпродуктов у импульсных магнитных полях // Горн. жур. — 2000. — № 6. 4. Елфимов С. А. Программное обеспечение лабораторного сепаратора-анализато- ра // Межвузовский фестиваль студентов и молодых ученых, КГТЭИ «Молодежь и наука третье тысячелетие». — Красноярск, 1999. 5. Елфимов С. А. Самонастраивающийся импульсный электромагнитный сепаратор // IV конгресс обогатителей стран СНГ. — 2003. — Т. 2. — С. 165. 6. Елфимов С. А. Разработка новых методов магнитной сепарации сыпучих материалов : дис. ... канд. техн. наук : 01.04.01. — Красноярск, 2004. — 108 c. 7. Елфимов С. А. Электромагнитный сепаратор-анализатор с пульсирующим магнитным полем // XXV Гагаринские чтения // Тезисы докладов Международной молодежной науч. конф. — М., 1999. — Т. 2.