Коолігомеризація в емульсії вуглеводнів фракції с9 з використанням персульфату калію

Субтельний Р.О., Фуч У.В., Ревенко Л.В., Дзіняк Б.О.

Національний університет “Львівська політехніка”,  кафедра технології органічних продуктів

The synthesis of cooligomers by cooligomerization in the emulsion of hydrocarbon C9 fraction of liquid pyrolysis products is described. The major features of the cooligomerization of a mixture of unsaturated hydrocarbons of C9 fraction have been investigated and optimum process conditions have been selected. Одержано коолігомери за допомогою коолігомеризації в емульсії вуглеводневої фракції С9 рідких продуктів піролізу. Встановлено основні закономірності та вибрано оптимальні умови процесу коолігомеризації суміші ненасичених вуглеводнів фракції С9.

1. Думский Ю.В., Но Б.И., Бутов Г.М. Химия и технология нефтеполимерных смол. – М.: Химия, 1999. – 302 с. 2. Субтельний Р.О. Одержання коолігомерів на основі суміші ненасичених вуглеводнів з використанням амінопероксидів: автореф. дис. ... канд. техн. наук: 05.17.04 / Націо- нальний університет “Львівська політехніка”. – Львів, 2005. – 20 с. 3. Мітіна Н.Є., Заіченко О.С., Братичак М.М., Політікова Л.Г. Водно-дисперсійні плівкоутворювачі на основі кополімерів ненасиченої фракції C 9 термолізу нафти. Синтез та властивості // Хімічна промисловість України. – 2006. – № 3. – С. 14–17. 4. Субтельный Р.А., Дзиняк Б.О. Cуспензионная соолиго- меризация смеси углеводородов с использованием перекиси бензопила // Cб. тр. IV Междунар. конф.-школы по химии и физикохимии олигомеров. – Казань, 30 мая – 4 июня 2011. – Т.2. – С. 91.  5. Субтельный Р.А. Суспензионная коолигомеризация побочных продуктов процесса пиролиза /  Р.А. Субтельный, О.М. Оробчук, Ю.А. Курташ, Б.О. Дзиняк // Матер. Междунар. научно-практ. конф. “Нефтегазопереработка-2011”. – Уфа, 2011. – С. 65–66.