Види архітектури систем підтримки прийняття рішень

2010;
: ст. 190 – 197

Верес О. М.

Національний університет «Львівська політехніка», кафедра інформаційних систем та мереж

Описано архітектуру системи підтримки прийняття рішень. Проведено аналіз видів архітектури, розглянуто архітектуру інформаційного ресурсу систем підтримки прийняття рішень, яка ґрунтується на принципах побудови сховища даних.

1. Alter S.L. Decision support systems: current practice and continuing challenges. Reading, Mass.: Addison-Wesley Pub., 1980. 2. Power D.J. "What is a DSS?" // The On-Line Executive Journal for DataIntensive Decision Support, 1997. – V. 1. – N3. 3. Scott Morton M.S. Management Decision Systems: Computer-based Support for Decision Making. – Boston: Harvard University, 1971. 4. Ситник В.Ф. Системи підтримки прийняття рішень: навч. посіб. / В.Ф. Ситник. — К.: КНЕУ, 2004. — 614 с. 5. Ларичев О.И. Системы поддержки принятия решений. Современное состояние и перспективы их развития / О.И. Ларичев, А.В. Петровский // Итоги науки и техники. Сер. Техническая кибернетика. – Т.21. – М.: ВИНИТИ, 1987. – С. 131–164. 6. Ларичев О.И. Теория и методы принятия решений: учебник / Ларичев О.И. – М.: Логос, 2000. – 296 с. 7. Трахтенгерц Э.А. Компьютерная поддержка принятия решений: научно-практ. изд. / Э.А. Трахтенгерц. — М.: СИНТЕГ, 1998. — 376с. — (Серия “Информатизация России на пороге ХХІ века”). 8. Шапот М. Интеллектуальный анализ данных в системах поддержки принятия решений // Открытые системы. – 1998. – №1. – С. 30–35. 9. Devlin, B. Data warehouse: from architecture to implementation. Addison Wesley Longman, Inc. (1997). 10. Спирли Э. Корпоративные хранилища данных. Планирование, разраотка и реализация. – Т.1 / Э. Спирли. – М.: Издательство Вильямс, 2001. – 400 с.