Комп’ютерна мобільна мережа міста Львова

2017;
: сс. 7 - 14

Березко Л. О. Комп’ютерна мобільна мережа міста Львова / Л. О. Березко, І. Ю. Клачко // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». Серія: Комп’ютерні системи та мережі. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. — № 881. — С. 7–14.

Національний університет «Львівська політехніка», кафедра електронних обчислювальних машин

Розглянуто задачу вибору безкабельної технології, на основі якої може бути розроблена мобільна комп’ютерна мережа на території міста Львова із урахуванням територій зі щільною забудовою та таких, для яких створити кабельну мережу проблематично. Розглянуто переваги технологій безкабельного зв’язку та запропоновано технологію для розв’язання поставленої задачі.

1. IEEE Std 802.11, 1999 Edition (Reaff 2003), Information technology, Telecommunications and information exchange between systems, Local and metropolitan area networks – Specific requirements – Specifications.
  2. IEEE Std 802.11n-2009, IEEE Standard for Information technology – Telecommunications and information exchange between systems – Local and metropolitan area networks.
  3. IEEE Std 802.16-2004, IEEE Standard for Information technology – Telecommunications and information exchange between systems – Local and metropolitan area networks.
  4. Grigoriev V. A., Lagutenko O. I. Seti i systemy radiodostupa, Moskva: Ekotrendz, 2005, P. 385.
  5. Vyschnevskyj V. M., Ljakov A. I., Vishnevskii V. M., Schyrokopolosnye besprovodnye seti peredachi informatsii, Moskva: Tehnosfera, 2005, P. 592.
  6. Sjuvatkin V. S. , Esypenko V. I., Kovalev I. P., Suhorebrov V. G. WiMAX – tehnologija besprovodnoj svjazi:teoreticheskie osnovy, standarty, primenenie, Peterburg: Izdatelstvo BHV, 2005, P. 368.
  7. Vyschnevskyj V. M., Portnoj S. L., Schahnovych I. V. Entsyklopedija WiMAX. Put k 4G. Izdatelstvo Tehnosfera, 2010, P. 453.