Workshop – Залізнична безпека і сумісність

Запрошуємо представників виробничих і транспортних підприємств залізничного транспорту взяти участь у важливому заході для залізничної галузі — воркшопі "Залізнична безпека і сумісність", який організовано в рамках ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції ЕНЕРГООПТИМАЛЬНІ ТЕХНОЛОГІЇ, ЛОГІСТИКА ТА БЕЗПЕКА НА ТРАНСПОРТІ

Цей захід призначений для обговорення ключових аспектів безпеки та сумісності в залізничній сфері.

Ми впевнені, що обмін досвідом та експертні обговорення цих питань допоможуть відкрити нові ринки для Вашої продукції чи послуг, з врахуванням швидкозмінюваних тенденцій та потреб сучасного ринку залізничного транспорту.

Долучайтеся до обговорення важливих аспектів залізничної безпеки та сумісності, ми спільно визначимо оптимальні шляхи розвитку та співпраці, які сприятимуть у залученні нових клієнтів та розширенні географії Ваших можливостей.

Дата: 09.11.2023
Час: 14.00 – 17.00
Місце: м. Львів, головний корпус НУ «Львівська політехніка», ауд. 204, офлайн

Будуть обговорені наступні теми:

• Європейська сертифікації продукції і послуг.
  • Оцінка та управління ризиками в залізничній галузі.
  • Актуальні підходи до забезпечення безпеки на залізничному транспорті.
  • Стандарти та нормативи у сфері безпеки на залізницях.
  • Аудит підприємств залізничного транспорту

Програма воркшопу:

1. Оксана САК (заступник директора ТОВ "Бюро ІРІС", голова ТК 89 "Оцінка відповідності"): Впровадження технічних регламентів безпеки інфраструктури та рухомого складу залізничного транспорту – що потрібно знати виробнику продукції залізничного транспорту з оцінки відповідності.
  2. Paweł CHACHURSKI (керівник залізничного департаменту TUV Rheinland, Польща): Сертифікація продукції залізничного транспорту в ЄС. Базові положення.
  3. Олена БАЛЬ (завідувач кафедри залізничного транспорту НУ «Львівська політехніка», директор ТОВ «Партнери залізничної безпеки»): Формування культури безпеки транспорту в Україні за принципами ЄС.
  4. Ярослав БОЛЖЕЛАРСЬКИЙ (заступник директора ІМІТ, НУ «Львівська політехніка»): Оцінка ризиків залізничної безпеки (конкретний приклад).
  5. Юрій ТЕРЕЩАК (доцент кафедри залізничного транспорту НУ «Львівська політехніка»): Аудит підприємств залізничного транспорту.

Для участі у воркшопі, будь ласка, заповніть нижченаведену реєстраційну форму (кількість місць обмежена, участь безкоштовна):

Для отримання додаткової інформації просимо звертатися до Олени БАЛЬ, контактні дані: +380937515022, емейл: olena.m.bal@lpnu.ua

AttachmentSize
Афіша воркшопу273.7 KB