Підсумки багаторічних тектономагнітних досліджень у Карпатах

Карпатське відділення Інституту геофізики ім. С.І. Субботіна НАН України
Карпатське відділення Інституту геофізики ім. С. І. Субботіна НАН України; Інститут геофізики імені С. І. Субботіна НАН України
НАН України, Карпатське відділення Інституту геофізики ім. С.І. Субботіна НАН України

Приведені основні результати використання тектономагнітних досліджень для рішення задач сучасної геодинаміки і прогнозу землетрусів в Карпатському регіоні.

1. Кузнєцова В.Г., Максимчук В.Ю., Городись­кий Ю.М. Тектономагнітні дослідження в сейсмоактивному Закарпатському прогині // Геофизический журнал, № 5, 2001, Т. 23. – C. 108-119.
  2. Кузнецова В.Г., Максимчук В.Е., Горо­дыский Ю.М., Климкович Т.А. Изучение связи аномальных эффектов в геомагнитном поле с сейсмическим режимом Карпат // Физика Земли, № 3, 2005. – С.61-67.
  3. Максимчук В.Ю., Городиський Ю.М., Кузнє­цова В.Г. Динаміка аномального магнітного поля Землі. – Львів: Євросвіт, 2001, – 308 c.
  4. МаксимчукВ.Ю., Кузнєцова В.Г., Вербицький  Т.З. та інші. Дослідження сучасної геодинаміки Українських Карпат. Київ.: Наук. думка, 2005. – 256 с.