9 – 10 листопада 2023

Енергооптимальні технології, логістика та безпека на транспорті

ЕОТ 2023

Національний університет «Львівська політехніка», Львів, Україна

З-тя Mіжнародна науково-практична конференція «Енергооптимальні технології, логістика та безпека на транспорті»

Дата проведення: 9-10 листопада 2023 року
Форма проведення: змішана (очна і дистанційна)
Робочі мови конференції: українська, англійська

Програма конференції (.pdf)

Запрошуємо взяти участь в третій міжнародній науково-практичній конференції «Енергооптимальні технології, логістика та безпека на транспорті», яка відбудеться 9-10 листопада 2023 року в Національному університеті «Львівська політехніка», Львів, Україна.

Місце проведення:

09.11.23 Пленарне засідання. 10 - 13 год Аудиторія 204 (або Актова зала) головного корпусу,
вул. С. Бандери, 12, Львів, Україна

09.11.23 Робота в секціях. 14 - 17 год

10.11.23 Робота в секціях. 9 - 17 год

Аудиторії 6-го навчального корпусу НУ «Львівська політехніка»:
202, 204, 206, 210, вул. С. Бандери, 32, Львів, Україна

Для учасників конференції, які братимуть участь в онлайн форматі, додатково на електронну пошту буде надіслано запрошення на ZOOM-конференцію.

Мета конференції – обмін досвідом та об’єднання зусиль науковців і практиків в транспортній галузі за напрямками інтероперабельності і безпеки, енергозбереження та енергоефективності, екологічної безпеки, безбар’єрного доступу до транспортної інфраструктури, логістики, моделювання і комп’ютерного інжинірингу, модернізації та ремонту об’єктів транспорту, матеріалознавства та визначення ресурсу елементів конструкцій для швидкого післявоєнного відновлення України та поглиблення інтеграції національної транспортної мережі в Транс’європейську транспортну мережу.

Ми сподіваємося, що результати проведення конференції стануть корисними для напрацювання спільних пропозицій щодо дорожньої карти післявоєнної відбудови інфраструктури транспортної галузі відповідно до національних та європейських стандартів; для розвитку науково-дослідних лабораторій у транспортної галузі; для розширення діапазону співпраці із національними та закордонними партнерами з метою створення міжнародних дослідницьких груп.