Голова організаційного комітету

Ярослав Болжеларський – к.т.н., доцент, заступник директора ІМІТ з науково-педагогічної роботи, Національний університет «Львівська політехніка»
Адреса ІМІТ: 79013, Україна, місто Львів, вул.1 Професора, корпус 14-й Національний університет "Львівська політехніка",
Тел/Viber:  +380506781503 – загальна координація проведення конференції

Заступники голови організаційного комітету

Олена Баль – к.т.н., доцент, завідувач кафедри «Залізничний транспорт», інституту механічної інженерії та транспорту, Національний університет «Львівська політехніка»
Тел/Viber:  +380937515022 – інформаційна підтримка щодо участі в конференції, співпраця з партнерами конференції

Олег Возняк – к.т.н., доцент, доцент кафедри «Транспортні технології» інституту механічної інженерії та транспорту, Національний університет «Львівська політехніка»
Тел/Viber: +380672518475 – інформаційна підтримка щодо публікацій в індексованому виданні; питання, пов’язані із оплатою за публікацію в індексованому виданні

Відповідальний секретар:

Руслана РОП – к.с-г.н, завідувач навчальними лабораторіями кафедри залізничного транспорту ІМІТ Національного університету «Львівська політехніка».
Тел/Viber: +380986604807 Руслана Роп – інформаційна підтримка щодо реєстрації, оплати за участь в конференції та надсилання матеріалів для публікацій в журнал ЕОТ

Контактна адреса електронної пошти: eotconf@lpnu.ua