ПРОБЛЕМИ І ПРОПОЗИЦІЇ МОДЕРНІЗАЦІЇ НАВЧАЛЬНО-ОЗДОРОВЧОГО ТАБОРУ «ПОЛІТЕХНІК-3» НУ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА» В С. КОБЛЕВЕ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

Національний університет “Львівська політехніка” кафедра архітектурного проектування та інженерії

У статті розглядаються питання модернізації навчально-оздоровчого табору «Політехнік-3» НУ «Львівська політехніка» в с. Коблево Миколаївської області  з метою покращення рівня її рентабельності, конкурентноздатності та загальної комфортності. Аналізуються і систематизуються основні проблеми, які накопичились за період експлуатації об’єкту, пропонуються варіанти та шляхи їх вирішення, порядок їх розгляду, очікувані результати.

Брижата, Н., 2013. Особливості формування баз відпочинку на прибережній території. Проблеми розвитку міського середовища, Issue 10, pp. 38-42.

ДБН Б.2.2-5:2011, 2011. Благоустрій територій. [Онлайновий] Available at: http://dbn.at.ua/publ/rekreacijni_zoni/1-1-0-333
[Дата звернення: 2019].

Панченко, Т. Ф., 2014. Функціонально-планувальна організація ландшафтно-рекреаційних об’єктів. Київ, КНУБА, pp. 173-183.