ТВОРЧІ ТА НАУКОВІ ЗДОБУТКИ ЕДГАРА КОВАЧА У ЛЬВІВСЬКІЙ ПОЛІТЕХНІЧНІЙ ШКОЛІ

Національний університет “Львівська політехніка” кафедра дизайну та основ архітектури інституту архітектури
Національний університет «Львівська політехніка» кафедра дизайну та основ архітектури

Творчість Едгара Ковача займає щільне місце в архітектурі Галичини. В умовах Львівської політехніки він проявив себе як практикуючий архітектор, реставратор, теоретик мистецтва та професійний керівник потужного Університету. Його високий фаховий рівень архітектурної графіки сприймається на європейському рівні

Kováts E., 1899.  Sposób zakopanski. Lwów: Grubrynowicz & Schmidt.

Kováts E., 1901. O zasadach architektury nowoczesnej. Lwów: Związkowa drukarnia we Lwowie.

Kol. Kovats Edgar. Czasopismo Techniczne, 1900. Rocz. 19. № 1-24. Lwow: Polskie Towarzystwo Politechniczne we Lwowie.

Program szkoły politechnicznéj we Lwowie na rok naukowy 1908-1909 (XХХVІІ). Fund 27. Inventory 2. File 1265. Lviv: State archive of Lviv region.

Бірюльов Ю., 2010.  Ковач Едґар. Енциклопедія Львова, Т. 3. Львів : Літопис.

Клименюк Т., Дида І., Бойко Х., Бучковська І., Щербаков І., 2004. Роботи студентів Інституту Архітектури присвячені пам’яті ректора Львівської політехніки, вченого, архітектора Едгара Ковача (1849-1912рр.). Львів: Видавництво Львівської політехніки.

Нога О., 1993. Іван Левинський. Художник,архітектор, промисловець, педагог, громадський діяч. Львів: Видавництво «Основа».