Використання перетворювача частоти ALTIVAR 320 як засобу автоматизації технологічної установки

2018;
: cc. 52 - 56
Національний університет «Львівська політехніка»
Національний університет «Львівська політехніка»

Показано можливість та ефективність застосування перетворювача частоти ATV320 як засобу автоматизації за використання інтегрованого у нього логічного контролера ATV Logic. Наведено приклад практичної реалізації алгоритму керування електроприводом дробарки.

1. Altivar 32 Variadle speed drives for synchronous and asynchronous motors. ATV Logic Manual— 2016. — 66 p. [Електронний ресурс] / Режим доступу: www.schneider-electric.ua. 2. Amruta Dudhal, Kiran Gawade, Surbhi Hagavane, M. S. Bhandarkar «Exhaust Blower based on Variable Frequency Drive» International journal of innovative research in electrical, electronics, instrumentation and control engineering Vol. 4, Issue 3, March 2016. P. 254–257. 3. D. Sowmiya «Monitoring and Control of a PLC Based VFD Fed Three Phase Induction Motor for Powder Compacting Press Machine» Department of EEE, Sri Shakthi Institute of Engineering and Technology, Coimbatore, 7th International Conference on Intelligent Systems and Control (ISCO) 4–5 Jan. 2013, India PP. 90-92. 4. Leonhard, W. Control of Electrical Drives, Springer-Verlag, Berlin 1996 — 470 p. 5. Smart relay Zelio Logic.Catalog, sept. 2017. — 42 p. [Електронний ресурс]. — Режим доступу: www.schneider-electric.ua 6. Куцик А. С. Авто- матизовані системи керування на програмованих логічних контролерах : навч. посіб. / А. С. Куцик, В. О. Місюренко. — Львів: Вид-во Львівської політехніки, 2011. — 199 с. 7. Преобразователи частоты Altivar Machine ATV320. Каталог 2017 — 48 c. [Електронний ресурс]. — Режим доступу : www.schneider-electric.ua.