Оцінювання проекту системи підтримки прийняття рішень

2010;
: сс. 69 – 77

Верес О.М.

Національний університет «Львівська політехніка», кафедра інформаційних систем та мереж

Запропоновано методики оцінювання проекту системи підтримки прийняття рішень. Ці методики враховують економічні аспекти якості проекту та цінність інформаційних ресурсів і прийнятого рішення

1. Alter S.L. Decision support systems: current practice and continuing challenges. Reading, Mass.: Addison-Wesley Pub., 1980. 2. Power D.J. "What is a DSS?" // The On-Line Executive Journal for Data-Intensive Decision Support, 1997. – v. 1. – № 3. 3. Scott Morton M. S. Management Decision Systems: Computer-based Support for Decision Making. – Boston: Harvard University, 1971. 4. Ситник В.Ф. Системи підтримки прийняття рішень: навч. посіб. / В.Ф. Ситник. — К.: КНЕУ, 2004. — 614 с. 5. Ларичев О.И. Системы поддержки принятия решений. Современное состояние и перспективы их развития / О.И. Ларичев, А.В. Петровский // Итоги науки и техники. Сер. Техническая кибернетика. – Т. 21. М.: ВИНИТИ, 1987. – С. 131—164. 6. Ларичев О.И. Теория и методы принятия решений: Учебник / О.И. Ларичев. – М.: Логос, 2000. – 296 с. 7. Трахтенгерц Э.А. Компьютерная поддержка принятия решений: научно-практ. изд. / Э.А. Трахтенгерц. — М. : СИНТЕГ, 1998. — 376 с. — (Серия “Информатизация России на пороге ХХІ века”). 8. Whitten, Jeffrey L., L.D. Bentley, and V.M. Barlow. Systems Analysis and Design Methods (3 rd ed.), Burr Ridge, IL: Irwin, 1994.