Редакційна колегія

ГОЛОВНИЙ РЕДАКТОР

Євген ПІСТУН,  д-р техн. наук, проф.,
Національний університет «Львівська політехніка»,
вул. Ст. Бандери, 12, Львів, 79013, Україна,
e-mail:  Yevhen.P.Pistun@lpnu.ua
ORCID IDScopus, Publons

НАЦІОНАЛЬНА РЕДАКЦІЙНА КОЛЕГІЯ

Михайло СЕМЕРАК,  д-р техн. наук, проф.,
Національний університет «Львівська політехніка»,
вул. Ст. Бандери, 12, Львів, 79013, Україна,
e-mail:  Mykhailo.M.Semerak@lpnu.ua
ORCID IDScopus

Василь ТКАЧУК,  д-р техн. наук, проф.,
Національний університет «Львівська політехніка»,
вул. Ст. Бандери, 12, Львів, 79013, Україна,
e-mail:  Vasyl.I.Tkachuk@lpnu.ua
ORCID IDScopus, Publons

Володимир МОРОЗ,  д-р техн. наук, проф.,
Національний університет «Львівська політехніка»,
вул. Ст. Бандери, 12, Львів, 79013, Україна,
e-mail:  Volodymyr.I.Moroz@lpnu.ua
ORCID IDScopus, Publons

Ярослав ПАРАНЧУК,  д-р техн. наук, проф.,
Національний університет «Львівська політехніка»,
вул. Ст. Бандери, 12, Львів, 79013, Україна,
e-mail:  Yaroslav.S.Paranchuk@lpnu.ua
ORCID IDScopus, Publons

Юрій ВАРЕЦЬКИЙ,  д-р техн. наук, проф.,
Національний університет «Львівська політехніка»,
вул. Ст. Бандери, 12, Львів, 79013, Україна,
e-mail:  Yurii.O.Varetskyi@lpnu.ua
ORCID IDScopus, Publons

Андрій ЛОЗИНСЬКИЙ,  д-р техн. наук, проф.,
Національний університет «Львівська політехніка»,
вул. Ст. Бандери, 12, Львів, 79013, Україна,
e-mail:   andriy.o.lozynskyy@lpnu.ua
ORCID IDScopus, Publons

Роман БАЙЦАР,  д-р техн. наук, проф.,
Національний університет «Львівська політехніка»,
вул. Ст. Бандери, 12, Львів, 79013, Україна,
e-mail:   Roman.I.Baitsar@lpnu.ua
ORCID IDScopus

Володимир ЛАБАЙ,  д-р техн. наук, проф.,
Національний університет «Львівська політехніка»,
вул. Ст. Бандери, 12, Львів, 79013, Україна,
e-mail:   Volodymyr.Y.Labai@lpnu.ua
ORCID IDScopus, Publons

Володимир ЧЕРНЮК,  д-р техн. наук, проф.,
Національний університет «Львівська політехніка»,
вул. Ст. Бандери, 12, Львів, 79013, Україна,
e-mail:   Volodymyr.V.Cherniuk@lpnu.ua
ORCID IDScopus

Василь ЖЕЛИХ,  д-р техн. наук, проф.,
Національний університет «Львівська політехніка»,
вул. Ст. Бандери, 12, Львів, 79013, Україна,
e-mail:   andriy.o.lozynskyy@lpnu.ua
ORCID IDScopus, Publons

Федір МАТІКО,  д-р техн. наук, проф.,
Національний університет «Львівська політехніка»,
вул. Ст. Бандери, 12, Львів, 79013, Україна,
e-mail:   Fedir.D.Matiko@lpnu.ua
ORCID IDScopus, Publons

Максим МАКСИМОВ,  д-р техн. наук, проф.,
Державний університет «Одеська політехніка»,
просп. Т. Шевченка, 1, Одеса, 65044, Україна,
e-mail:   prof.maksimov@gmail.com
ORCID IDScopus, Publons

Богдан ПАЛЬЧЕВСЬКИЙ,  д-р техн. наук, проф.,
Луцький національний техічний університет,
вул. Львівська, 75, Луцьк, 43018, Україна,
e-mail:   bogdan_pal@ukr.net
ORCID IDScopus, Publons

Анатолій ЖУЧЕНКО,  д-р техн. наук, проф.,
Національний технічний університет України
"Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського",
просп. Перемоги, 37, Київ, 03056, Україна,
e-mail:   zhaniv@ukr.net
ORCID IDScopus

МІЖНАРОДНА РЕДАКЦІЙНА РАДА

Славомір ЗАТОР,  д-р техн. наук, проф.,
Опольський Технічний Університет, Польща,
e-mail:   S.Zator@po.edu.pl
ORCID IDScopus

Томс ТОРІМС,  д-р техн. наук, проф.,
Ризький Технічний Університет, Латвія,
e-mail:   Toms.Torims@rtu.lv
Scopus

Ендрю КУСЯК,  д-р техн. наук, проф.,
Університет м. Айова, США,
e-mail:   Andrew-Kusiak@uiowa.edu
ORCID IDScopus, Publons

Збіґнєв ГАНЗЕЛКА,  д-р техн. наук, проф.,
Гірничо-металургійна академія імені Станіслава Сташиця, Польща,
e-mail:   Hanzel@agh.edu.pl
ORCID IDScopus

Юзеф ЛОРЕНЦ,  д-р техн. наук, проф.,
Познанський Технічний Університет, Польща,
e-mail:   Jozef.Lorenc@put.poznan.pl
ORCID IDScopus, Publons

Маріуш-Пауль КЛИТТА,  д-р техн. наук, проф.,
Міттельгессенський  Технічний Університет, Німеччина,
e-mail:   Marius.Klytta@ei.thm.de
ORCID IDScopus

Євґеніуш РОСОЛОВСКІ,  д-р техн. наук, проф.,
Вроцлавський Технічний Університет, Польща,
e-mail:  Eugeniusz.Rosolowski@pwr.edu.pl
ORCID IDScopus, Publons

Джорджіо ФІККО,  д-р техн. наук, проф.,
Університет м. Кассіно та Південного Лаціо, Італія,
e-mail:  g.ficco@unicas.it
ORCID IDScopus

СЕКРЕТАРІАТ:

Роман ФЕДОРИШИН,  д-р техн. наук, доц.,
Національний університет «Львівська політехніка»,
вул. Ст. Бандери, 12, Львів, 79013, Україна,
e-mail:  jeecs@lpnu.ua
ORCID IDScopus, Publons

Літературний редактор англійського тексту:
Ростислава МАРТИН

Національний університет «Львівська політехніка»,
вул. Ст. Бандери, 12, Львів, 79013, Україна.