Активізм релігійних організацій у сфері захисту основоположних прав людини
У статті окреслено та проаналізовано активну діяльність релігійних організацій у сфері захисту основоположних прав людини.
У статті окреслено та проаналізовано активну діяльність релігійних організацій у сфері захисту основоположних прав людини.
Стаття присвячена проблемі адміністративно-правового забезпечення діяльності судових органів як суб’єктів захисту права громадян на безпечне для життя та здоров’я довкілля в Україні. Особливу увагу присвячено дефініюванню двох базових категорій «адміністративно-правове забезпечення» та «безпечне для життя та здоров’я довкілля».
У статті узагальнено наукові погляди на поняття адміністративно-правових гарантій волонтерської діяльності релігійних організацій в Україні, визначено проблеми формування та реалізації цих гарантій.
Анотація. Актуальність зазначеної у заголовку проблеми зумовлюється стрімким поширенням в Україні (і не лише) інформаційних технологій. Вони призводять до віртуалізації багатьох сфер життєдіяльності суспільства, а відтак, - до зростання значимості зберігання, передачі та захисту інформації в електронному вигляді, обробка якої відбувається у глобальних та локальних інформаційних системах з використанням інформаційних технологій.
Проаналізовано зміст та структуру адміністративно-правового забезпечення
публічного управління. Визначено компоненти структури адміністративно-правового
забезпечення публічного управління, їх призначення та взаємозв’язок.
На основі чинного національного законодавства, міжнародно-правових актівпроаналізовано теоретико-правові аспекти геронтоосвіти в Україні. Обґрунтовано, щоосвіта упродовж усього життя є передумовою забезпечення права на освіту та зайнятістьлюдей похилого віку.
У статті визначено домінанти розвитку університетської освіти у глобалізаційному
суспільстві. Акцентовано на тому, що університет повинен не лише продукувати певні
ідеї, розвивати ті чи інші тенденції у науці, а, передусім, сприяти поступовому
суспільному розвитку, повною мірою забезпечувати запити і потреби сучасної
людини.Подолання традиційного сформованого масово-репродуктивного характеру
розвитку вищої освіти полягає у виведенні її на особистісний рівень. Значну роль у
Розглянуто сутність міжнародної взаємодії щодо виявлення контрабанди наркотичних засобів, що вчиняються організованими злочинними угрупованнями. Визначено правові основи, які регламентують міжнародну взаємодію. Проаналізовано окремі нормативно-правові акти, які надають ефективну можливість міжнародної взаємодії. Запропоновано доповнення до окремих нормативно-правових актів, які покращать міжнародну взаємодію щодо виявлення і припинення контрабанди наркотичних засобів, що вчиняються транснаціональними, етнічними та економічними злочинними групами.