Політика відкритого доступу

«Український журнал із машинобудування і матеріалознавства» є журналом відкритого доступу, що означає, що весь його зміст доступний безкоштовно для всіх читачів та їхніх установ.

Права доступу

Всі статті, опубліковані у відкритому доступі, будуть постійно доступні для читання, завантаження, копіювання та розповсюдження.

Права користувачів

Дозволене повторне використання третіми особами визначається ліцензією користувача Creative Commons Attribution (CC BY), яка дозволяє користувачам копіювати, створювати витяги, реферати та нові твори зі статті, змінювати та переробляти статтю та здійснювати комерційне використання статті (включаючи повторне використання та/або перепродаж статті комерційними структурами) за умови, що користувач надає відповідне посилання (з посиланням на офіційну публікацію через відповідний DOI), надає посилання на ліцензію, вказує, якщо були внесені зміни та ліцензіар не представлений як такий, що схвалює використання твору.

Права авторів

Автори зберігають авторські права поряд з правами на наукове використання, а журнал «Український журнал із машинобудування і матеріалознавства» отримує права на публікацію та розповсюдження.

Повнотекстовий доступ до наукових статей журналу представлений у розділі Всі випуски. Це відповідає вимогам відкритого доступу Budapest Open Access Initiative's definition of Open Access.