Положення про конфіденційність

Імена та електронні адреси, вказані в цьому журналі, будуть використовуватися виключно для цілей, задекларованих цим журналом, і не будуть доступні для інших цілей або іншим особам. 

Політика конфіденційності даних 

Дані, зібрані від зареєстрованих і незареєстрованих користувачів цього журналу, підлягають стандартній процедурі функціонування рецензованих журналів. Вони включають інформацію, яка забезпечує зв'язок для редакційного процесу; і використовуються для інформування читачів про авторство та редагування контенту. 

Автори, які публікуються в цьому журналі, несуть відповідальність за дані про осіб, які брали участь у дослідженнях, про які тут повідомляється. Особи, які беруть участь у редагуванні цього журналу, зобов'язуються дотримуватися галузевих стандартів конфіденційності даних, включаючи положення Загального регламенту захисту даних Європейського Союзу (GDPR) про "права суб'єктів даних", які включають (а) повідомлення про порушення; (б) право на доступ; (в) право на забуття; (г) перенесення даних; (д) конфіденційність за задумом. GDPR також дозволяє визнати "суспільний інтерес у доступності даних", що має особливе значення для тих, хто займається підтриманням максимально можливої цілісності публічних записів наукових публікацій.